FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 8347157
nr 834 7157
CHAIRS
6 parts, 1880s, knopp saknas, wear.
6 st, 1880-tal
Condition: knopp saknas, slitage
1500
SEK 1100
Monday June 17 2013
at 19:38:23
16/6 18:47:45
1.000 kr
17/6 19:33:23